התו הסגול – מחזקים יחד את המשק ומקפידים על התו הסגול

 

נותני שירותים בבית מגורים או במרחב הציבורי ושירות משלוחים

תאריך פרסום: 30/04/2020, 23:36 | תאריך עדכון: 10/01/2021, 15:18

 
 

ניתן לספק שירותים ללקוחות במרחב הציבורי, כדוגמת: אילוף בע"ח, וגינון, בהתאם לכללי ההתקהלות (עד 5 אנשים במבנה, ועד 10 אנשים בשטח פתוח). במידה ומקום ההתקהלות כולל גם מבנה וגם שטח פתוח- עד 10 אנשים. לעניין חתונה, ברית והלוויה ההתקהלות המותרת- עד 20 אנשים בשטח פתוח ועד 10 אנשים במבנה, ואם מקום ההתקהלות כולל גם מבנה וגם שטח פתוח- עד 20 אנשים. כמו כן יש להקפיד על הנחיות עטיית מסכה ושמירת מרחק של 2 מטרים בין אדם לאדם.

 

נותני שירותים בבית מגורים ובמרחב הציבורי

נותני שירותים בבית מגורים, בתחום התחזוקה והבינוי, כדוגמת: אינסטלטור, חשמלאי, מנקה, שמרטף, ושירותי הובלה, רשאים ליתן שירות בבית הלקוח. יש לספק שירותים אלו תוך הקפדה על עטיית מסכה ושמירת מרחק של 2 מטרים בין אדם לאדם, ככל הניתן. במידה ויש אפשרות לספק את השירות מרחוק באמצעים חלופיים, לרבות באמצעים דיגיטליים, יש לשאוף לספק את השירות מרחוק. נותני שירותים יכולים לספק שירותים ללקוחות במרחב הציבורי כדוגמת: בינוי ותשתיות במרחב הפתוח (עד 5 אנשים במבנה, ועד 10 אנשים בשטח פתוח), במידה ומקום ההתקהלות כולל גם מבנה וגם שטח פתוח - עד 10 אנשים. כמו כן יש להקפיד על הנחיות עטיית מסכה ושמירת מרחק של 2 מטרים בין אדם לאדם.

 

משלוחים

 ניתן להפעיל שירות משלוחים. כאשר המשלוח הוא ממקום ציבורי או עסקי לבית מגורים, יונח המשלוח בסמוך לפתח בית המגורים, מחוצה לו, למעט לבקשת אדם עם מוגבלות אשר זקוק לסיוע בהכנסת המשלוח לביתו. חל איסור שהלקוח יגיע לפתח מקום ציבורי או עסקי לאסוף משלוח.

 

מקומות עבודה בהם שוהים יותר מ-10 עובדים בו זמנית מחויבים גם בתנאי התו הסגול להעסקת עובדים.

 

 
 
 
חזור לראש הדף